Horský hotel Hanička Špindlerův Mlýn

Levné ubytování ve Špindlu

Naše pokoje

Horský hotel Hanička nabízí ekonomicky dostupné ubytování pouze 20 metrů od penzionu Villa Miluška. Pokoje jsou účelně vybavené a nabízí vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, TV (televizory již nepřijímají české programy a vzhledem k plánované celkové rekonstrukci hotelu zahájené v 04/2021 není již uvažováno o jejich výměně) a posezením. Vybírat si můžete z dvoulůžkových pokojů nebo pokojů TWIN (s balkónem nebo bez balkónu) a z rodinných pokojů, které jsou vhodné až pro 4 dospělé osoby. V celém objektu je k dispozici internetové Wi-Fi připojení zdarma. Bezplatné parkování je samozřejmostí. 

Restaurace 

Součástí hotelu je i hotelová restaurace, která je otevřena pouze v průběhu podávání snídaní (08:00-10:00 hod.). Snídaně probíhá formou bufetu a je zahrnuta v ceně ubytování. Do 17.12.2020 lze rezervovat i ubytování bez stravy nebo si hosté mohou snídani kdykoliv doobjednat. 

V restauraci též najdete malý koutek určený pro naše nejmenší hosty.

Navštivte nové webové stránky hotelu Hanička.

Okolí

Hotel Hanička je na ideálním místě pro poznávání Špindlerova Mlýna a okolí. Nejznámější túra, která vede přímo okolo hotelu, je túra na Kozí Hřbety, které jsou vzdáleny 2,8 kilometru. A co je na tom nejlepší? Jestliže se ubytujete přímo v Haničce, máte téměř polovinu stoupání již za sebou.