Horský hotel Hanička Špindlerův Mlýn

Levné ubytování ve Špindlu

Naše pokoje

Horský hotel Hanička nabízí ekonomicky dostupné ubytování pouze 20 metrů od penzionu Villa Miluška. Pokoje jsou účelně vybavené a nabízí vlastní sociální zařízení se sprchou, TV a posezením. Vybírat si můžete z dvoulůžkových pokojů nebo pokojů TWIN (s balkónem nebo bez balkónu) a z rodinných pokojů, které jsou vhodné až pro 4 dospělé osoby. V celém objektu je k dispozici internetové Wi-Fi připojení zdarma. Bezplatné parkování je samozřejmostí. 

Restaurace 

Součástí hotelu je i hotelová restaurace, která je otevřená v průběhu podávání snídaní (08:00-10:00 hod.) a večeří (18:00-20:00 hod.). Snídaně probíhá formou bohatého teplého a studeného bufetu a je zahrnuta v ceně ubytování. Večeři si můžete doobjednat před příjezdem nebo přímo na recepci hotelu. Večeře v hlavní letní a zimní sezoně probíhají opět formou bufetu. V ostatním období jsou večeře servírované v podobě předpřipraveného a jednotného dvouchodového menu. Vaříme pouze z kvalitních a čerstvých surovin.

Pro milovníky kávy (Café Reserva), dobrého moravského vína a lokálního piva (Hendrych Vrchlabí) je k dispozici hotelový bar otevřený po dobu podávání snídaní a večeří, v hlavní zimní sezoně pak dále od 16:00 do 22:00 hod. V restauraci též najdete malý koutek určený pro naše nejmenší hosty.

Navštivte nové webové stránky hotelu Hanička.

Okolí

Hotel Hanička je na ideálním místě pro poznávání Špindlerova Mlýna a okolí. Nejznámější túra, která vede přímo okolo hotelu, je túra na Kozí Hřbety, které jsou vzdáleny 2,8 kilometru. A co je na tom nejlepší? Jestliže se ubytujete přímo v Haničce, máte téměř polovinu stoupání již za sebou. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..