Novinky

Medové slavnosti ve Špindlu

Zveme vás na lidový řemeslný jarmark pod širým nebem, navíc s vůní medu - 26. října v centru Špindlerova Mlýna. 

10.10.2019

Zobrazit celý článek

VANCL SPORT - pujčovna e-biků KTM

Jedny z nejkvalitnějších e-bike na trhu - značka KTM. Půjčování nejnovějších modelů e-biků, ale také možnost vyjížďky se zkušenými průvodci (připravuje se). Více naleznete přímo na webu moderní půjčovny elektrokol VANCL SPORT- https://www.vanclsport.cz/cs/e-bike-ktm.

21.6.2019

Zobrazit celý článek

Hlasujte pro nás v anketě PENZION ROKU 2019

Chystáte se u nás toto léto ubytovat? Když budete spokojeni, hlasujte pro nás v soutěži Penzion roku 2019. Jedná se o prestižní ocenění pro penziony, které dlouhodobě poskytují kvalitní služby. Je to také jedna z kategorií Výročních cen AHR ČR. 

3.6.2019

Zobrazit celý článek

Jarní provoz lanovek

Přijeďte objevit krásy jarní přírody do Špindlerova Mlýna. Lanovky zde nejsou pouze pro lyžaře, když zrovna není sníh, dobře poslouží také turistům, kteří tak mohou svěží vyrazit na túru po hřebenech Krkonoš. 

24.4.2019

Zobrazit celý článek

Rezervujte na webu za nejlepší cenu

Rezervujte online na našich webových stránkách a získejte dodatečnou slevu 10 %. Stačí jen zadat slevový kupón "MILUSKA" a sleva je vaše. 

15.3.2019

Zobrazit celý článek

Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým pobyt ve Špindlerově Mlýně v moderním penzionu Villa Miluška kousek od centra oblíbeného horského města. Připravíme pro vás dárkový poukaz, kterým uděláte radost rodině i přátelům. 

14.3.2019

Zobrazit celý článek

Sledujte Milušku nově také na Facebooku

Chcete vědět o plánovaných akcích ve Špindlerově Mlýně, o speciálních nabídkách penzionu nebo naše tipy na pěkné výlety po okolí? Pak nás sledujte na Facebooku Villa Miluška a žádná novinka vám neunikne! 

15.2.2019

Zobrazit celý článek

Nová naučná stezka ve Špindlu

Pro rodiny s dětmi byla otevřena nová naučná stezka Špindlmanova mise. Těšit se můžete na stezku z vrcholu Medvědína až k jeho úpatí, která je plná zábavných zastávek a úkolů. 

13.7.2018

Zobrazit celý článek

Virtuální prohlídka

Nově jsme pro Vás připravili virtuální prohlídku. Pokud se Vám náš penzion Miluška libí přes obrazovku, věřte, že na místě se Vám bude líbit ještě víc ;) 

19.12.2017

Zobrazit celý článek

Nová Stezka korunami stromů v Krkonoších otevřena i v zimě

Udělejte si výlet na nově otevřenou Stezku korunami stromů v Krkonoších a prozkoumejte lesní svět nejen na povrchu ale unikátně i v podzemí. Otevřena je po celou zimu od 10 do 16 hodin. 

17.7.2017

Zobrazit celý článek

Nording Walking hole k zapůjčení zdarma

Rádi Vám v průběhu Vašeho pobytu zdarma zapůjčíme Nordic Walking hole. V případě zájmu je nutná rezervace v předstihu.

12.6.2017

Zobrazit celý článek

Relaxujte v našem wellness centru!

Dopřejte si ničím nerušený relax v privátním wellness centru přímo v penzionu. Na přání Vám rádi připravíme láhev sektu či romantickou atmosféru. Samozřejmostí je župan a prostěradlo zdarma.

26.4.2017

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky penzionu Villa Miluška!

Prohlédněte si naše nové webové stránky! Doufáme, že se Vám budou líbit a zarezervujete si svůj pobyt v centru Špindlerova Mlýna již dnes!

14.4.2017

Zobrazit celý článek

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..