Penzion Villa Miluška

Čtyřhvězdičkové ubytování v centru Špindlu


Zmodernizovaný penzion Miluška je komfortní villa, která nabízí klid a rodinnou atmosféru pro všechny své klienty. Díky tomu, že penzion má pouze 6 pokojů, zde naleznete klid i v tom nejrušnějším zimním období. Každé ráno Vám rádi připravíme bohaté snídaně, které nastartují Váš den. Miluška je vhodná jak pro individuální klienty, tak pro menší skupiny, které hledají soukromí a možnost společného posezení. Přímo v penzionu mohou skupiny využívat společenskou místnost s krbem, která je ideálním místem pro společně strávené večery.

POZOR: V zimě se dostanete do apartmánů pouze se sněhovými řetězy!

Pokoje

Moderní pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou, toaletou a fénem. Každý pokoj má satelitní TV, minibar, posezení a internetové Wi-Fi připojení. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma.

  • 1x dvoulůžkový pokoj
  • 4x dvoulůžkový pokoj s balkónem
  • 1x dvoupokojové apartmá s balkónem

Check-in: 14:00 - 20:00 / Check-out: 10:00

Upozorňuje hosty, že penzion nedisponuje stálou recepcí, proto Vás prosíme kontaktovat nás před příjezdem na tel. čísle +420 725 590 825, případně upřesnit čas Vašeho příjezdu předem.

Ubytování není vhodné pro děti.

Lokalita

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je největším a nejznámějším horským střediskem v České republice, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Špindlerův Mlýn je ideálním výchozím místem pro objevování krás Krkonoš. Své si zde najdou ostřílení turisté i rodiny s malými dětmi.

Krkonoše

Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horami, které nabízí rozmanitou přírodu, vzácnou faunu i flóru, atraktivní turistické cíle a bohaté sportovní vyžití. Místní krajina je chráněna Krkonošským národním parkem a její výjimečnost stvrzuje i zařazení do biosférických rezervací UNESCO.