Služby

Služby  
Recepce Recepce je k dispozici od 8:00 do 20:00. V případě, že na penzionu nejsme, nás můžete zastihnout na telefonu +420 725 590 825.
Check-in/ Check-out Příjezd na penzion je možný od 16:00. Pokoj v den odjezdu musí být vyklizen do 10:00. V případě zájmu o dřívější příjezd (od 14:00) nebo pozdější odjezd (do 12:00) je účtován poplatek 150 Kč.
Snídaně Bohatá snídaně formou bufetu je podávána od 08:00 do 10:00. Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu.
The Pub restaurace Hosté penzionu mají slevu 10 % do restaurace v Hotelu STOH***, která se nachází pouze 5 minut od Milušky. Oficiální stránky restaurace, jídelní lístek naleznete zde.
Adventure park - Yellow Point Další příjemná sleva 15 % je pro naše hosty připravená do Adventure parku Yellow Point. Naleznete zde krásné sportovní, turistické i relaxační zážitky. Oficiální webové stránky parku - https://www.yellow-point.cz/sportovni-aktivity/spindleruv-mlyn/.
Poplatek z pobytu Poplatek z pobytu 30 Kč / dospělá osoba / noc *není zahrnut v ceně pobytu.
Parkování Každý apartmán má k dispozici vlastní parkovací místo přímo před penzionem a to zcela zdarma.
PŘÍJEZD AUTEM NA PENZION V ZIMĚ Myslete prosím na to, že i když se Miluška nachází v centru Špindlerova Mlýnu, je na kopci. Proto nepodceňujte v zimním období kvalitní zimní pneumatiky rovněž jako řetězy, které musíte mít na svých kolech.
Wi-Fi připojení Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení na všech pokojích i v celém objektu zdarma.
Hotelová kosmetika, ručníky a froté župan V ceně ubytování je pro každého návštěvníka připravena hotelová kosmetika a ručník. V případě zájmu možnost doobjednání froté županu na pokoj za cenu 100 Kč/ osoba/ pobyt.
Wellness Zpříjemněte si svůj pobyt v privátním wellness centru, kde naleznete saunu, relax lehátka s TV a ochlazovací vědro. Ceník wellness centra naleznete zde.
Nordic walking Rádi Vám v průběhu Vašeho pobytu zdarma zapůjčíme Nordic Walking hole. V případě zájmu je nutná rezervace v předstihu.
Lyžárna a kolárna Všem hostům je zcela zdarma k dispozici lyžárna, která v létě slouží jako úschovna kol.
Elektrický vysoušeč na lyžařskou obuv K dispozici pro naše hosty je elektrický vysoušeč lyžařské a snowboardové obuvi, který můžete v průběhu celého pobytu využívat bezplatně.
Úschova zavazadel Máte ve Špindlerově Mlýně celý den před sebou a nemáte si kde uložit svá zavazadla? V penzionu Vám je rádi uschováme až do 18:00 v den Vašeho odjezdu.
Praní prádla Rádi Vám zajistíme vyprání Vašich věcí za příplatek 100 Kč/ 1 pračka včetně pracího prostředku.